(58) 304 12 13

Opinie

„Zajęcia bardzo przydatne w walce z uzależnieniem, prowadzone w sposób przejżysty i zrozumiały. Atmosfera w trakcie terapii motywowała do bardzo dobrej współpracy. Od terapeutek biła przyjazna energia oraz szczera chęć pomocy, za co należy im się wielkie podziękowanie. Słowa uznania dla pozostałych pracowników, za stworzenie tak wspaniałego klimatu. Dziękuję”

Klient

„Pani Ewelina to Pani Ewelina, klasa sama w sobie. doskonale prowadzi zajęcia, udziela się jej pogoda ducha i wrażliwość nie blokując przy tym profesjonalizmu. Pani Ewelina doskonale przekazuje wiedzę nawet opornym - ja jej lekcje zaczęłam powtarzać i rozumieć po kliku tygodniach. Młody przepity mózg nie zatrybił za wcześnie ale "lepiej późno niż wcale". P. Ewelina to jedna z kluczowych osób która sprawiła, że po kilku wcześniejszych terapiach stacjonarnych, dziennych i popołudniowych bez efektów, zaczynam akceptować swoją bezsilność wobec myśli i emocji, które się we mnie pojawiają. A droga dopiero się zaczyna. " Nie ma łat­wych de­cyz­ji - po­wie­dział. - Po­ważna de­cyz­ja to zaw­sze wybór, sza­mota­nina z sa­mym sobą, chi­rur­gia su­mienia. Człowiek spełnia się w de­cyz­jach. Wszys­tkiego nie prze­widzisz. Trze­ba wej­rzeć w siebie i od­rzu­cić to, na co nie może być zgo­dy. Po­zos­ta­nie niepew­ność. Kiedy coś pos­ta­nowisz, stłumisz ją w so­bie, za­piszesz wyłącznie na włas­ny rachu­nek. Osądzą cię po re­zul­ta­tach. Nikt nie za­pyta o intencje.”

To Nie TA Elżbieta

„Nie ma cudotwórców. Musisz chcieć zerwać z nałogiem. Ale jeśli chcesz to zrobić, to postaraj się trafić do mgr Wolskiej. Ja miałem szczęście spotkać Ją na swojej drodze. Przez ponad rok cierpliwie, krok po kroku uczyła mnie żyć na nowo, pokochać życie na trzeźwo, poznać i uwierzyć w siebie. Ważne jest to "coś", co terapeuta ma lub nie ma. Pani mgr Wolska to "coś" ma. Dzięki tej terapii jestem już 448 dzień trzeźwym alkoholikiem i jestem szczęśliwy.”

Marek Sladeczek

„Chciałbym wyrazić uznanie dla pracy Pani Magdaleny Łobacz. Szukałem w całym Trójmieście osoby, która pomoże uporać się z moimi problemami, obawami, lękami. Która wskaże mi pewne kierunki, rozjaśni mi niektóre kwestie. Około 2 miesiące temu miałem to szczęście, że poznałem Panią Magdę. Właśnie ukończyłem cykl 6 spotkań dzięki którym czuję, że moje życie zmieniło się na lepsze, "weszło na właściwe tory". Należy docenić bardzo duże zaangażowanie w trakcie rozmowy, merytoryczność, skrupulatne przygotowywanie się do spotkań, umiejętność spojrzenia na problem od "środka". W trakcie rozmowy człowiek nie czuje się skrępowany czy zawstydzony swoim problemem. Dużym zaskoczeniem była dla mnie metoda wyznaczania sobie celów (mniejszych lub większych) które mam zrobić w najbliższym czasie. To faktycznie daje efekt. Terapia jest nastawiona na intensywność i maksymalizm. Z każdego spotkania terapeuta stara się wypracować jak najwięcej korzyści dla klienta. Szczerze polecam i rekomenduję tego specjalistę. Bardzo dziękuję za owocną współpracę.”

Bogusław Lachawiec

„Przede wszystkim duży plus za możliwość szybkiego umówienia się na wizytę. Otrzymałam wsparcie w konkretnym problemie. Atmosfera spotkania pozwala na otwarcie się. Polecam.”

Agnieszka

„Pani Magdalena jest niezwykle nieustępliwa i dociekliwa w trakcie prowadzenia terapii. Miałam już okazję odbyć kilka terapii stacjonarnych i dziennych. W tym przypadku, mimo wielu potknięć w trakcie i po pobycie w ośrodku prowadzonym przez Panią Magdę, mogę śmiało powiedzieć, że pierwszy raz zaczęłam rozumieć słowo bezsilność inaczej niż wcześniej. Na ringu stajemy nie z butelką a samymi sobą - wszystkimi skrajnymi emocjami, upadkami, gwałtownymi wzlotami. Głupio by było samą się bić po głowie a właśnie to robi alkoholik sięgający po butelkę. Jestem dopiero na początku drogi ale została ona wskazana w dużej mierze przez Panią Magdę, dobór niesamowicie troskliwej Pani Psychiatry, Terapeutkę i osoby wspierające. Podobno pierwszy rok będzie najtrudniejszy - potem to już tylko do końca życia.”

To Nie TA Elżbieta

„Polecam Pania Magde... juz minelo pare miesiecy od czasu mojej pierwszej wizyty... i jedynie moge zalowac ,ze nie zadzwonilem by umowic sie wczesniej by zdusic moj problem w zarodku... teraz wychodze na prosta i po kazdym spotkaniu jest coraz lepiej... wiem ze jestem juz blizej niz dalej rozwiazania problemu... Pani Magda prowadzi terapie w taki sposob ze sami dochodzimy do rozwiazan problemu i dzieki temu sami w ciagu dnia tez potrafimy poradzic sobie z nasza slaboscia... Polecam Serdecznie !!!”

Liz

„Od kilku miesięcy jestem pacjentem Pani Magdy. Terapia prowadzona przez nią naprawdę daje efekty. Pomoc jest nie inwazyjna, fachowa i merytoryczna.Pani Magda wykazuje się dużym zrozumieniem i znajomością tematu. Jest łagodna, ciepła, spokojna nie wymusza żadnych rozwiązań, pozwala pacjentowi do wszystkiego dojść poprzez własną retorykę. Problemy zniknęły a ja nabrałem siły do walki z nałogiem. Bardzo polecam!”

Klincz88

Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień oferuje leczenie uzależnień. Leczymy uzależnienie od internetu, uzależnienie od komputera, uzależnienie od hazardu i inne uzależnienia behawioralne. Skuteczna terapia alkoholowa Gdańsk, Gdynia, Rumia, Pomorskie.